Dywan ze skóry krowiej brazylijskiej. Nadaj swojemu wnętrzu ekskluzywny wygląd dzięki temu wysokiej jakości dywanowi ze skóry bydlęcej. Gruba brazylijska skóra to wyjątkowo trwały i wielofunkcyjny element dekoracyjny, który sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach. Ciepły, naturalny odcień włosia dodaje przytulności do każdej przestrzeni. Dzięki unikalnemu wzorowi dywan stanowi idealne uzupełnienie wnętrza w stylu rustykalnym, ale będzie pasował również do innych aranżacji.

Szczegóły:

Typ produktu: Dekoracyjna skóra owcza
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Nieregularny
Antypoślizgowy tył: Nie
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie

Wymiary:

Długość włosia: 2 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Dodaje przytulności każdemu wnętrzu, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Solidne i trwałe wykonanie, Nowoczesny wygląd i jakość przez wiele lat

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ponieważ produkt jest pochodzenia naturalnego, każdy dywan różni się rozmiarem i wzorem. Drobne wady, marszczenia, różnice w kolorze lub strukturze oraz inne naturalne cechy są dowodem autentyczności i nie są wadami uzasadniającymi reklamację. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Do pobrania