Skrzynka Home – stylowy dodatek do przechowywania rzeczy

Drewniana skrzynka Home to ciekawy sposób na porządek w mieszkaniu. Służy nie tylko jako praktyczny pojemnik na przedmioty takie, jak czasopisma, dokumenty, zabawki, ubrania, bibeloty, ale jest również atrakcyjnym dodatkiem do pomieszczenia, podkreślającym jego charakter. Może stać w salonie, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcym i młodzieżowym, gabinecie. Pasuje do różnej kolorystyki wystroju. Najlepiej komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi, skandynawskimi, rustykalnymi, boho.

Skrzynka Home zrobiona została z drewna. Ma klasyczny, prostokątny kształt. W deskach wycięto wygodne uchwyty, a także napis „Home”, który razem z innymi wycięciami jest ozdobą całości. Jako ozdobę można również traktować przetarte deski – ten zabieg dał interesujący efekt. Kolor skrzynki – jasnoszary. Wymiary to: 33 × 25 × 15 cm.

Skrzynka Home to ciekawy i praktyczny dodatek. Doskonale komponuje się z drewnem, odcieniami szarości i bieli. Będzie dobrze wyglądać zarówno w skandynawskich, jak i nowoczesnych pokojach. Najlepiej komponuje się z chłodnymi kolorami.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.61 kg
Do pobrania