Skrzynka Home – stylowy organizer do twojego pokoju

Jeżeli masz problem z pomieszczeniem różnych przedmiotów w szafach, szafkach, szufladach i innych miejscach, postaw na praktyczne rozwiązanie, jakim może być skrzynka Home. Ta oryginalna, stylowa, drewniana skrzynka to prawdziwa ozdoba pomieszczenia. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych, rustykalnych i boho. Możesz postawić ją w salonie, gabinecie, sypialni, pokoju młodzieżowym. Może służyć jako miejsce na dokumenty, gazety, drobne części garderoby, maskotki i wiele innych rzeczy. Nie tylko pomoże ci w zachowaniu porządku, ale będzie też klimatycznym dodatkiem do całości.

Skrzynka Home jest zrobiona z drewna. Ma kształt prostokąta. Jej deski zdobią estetyczne przetarcia oraz wycięcia na uchwyty i napis „Home”. Jest bardzo oryginalna i nowoczesna. Jej kolorystyka to odcienie szarości, przeplatane gdzieniegdzie naturalnym drewnem. Wymiary wynoszą: 30 × 13,5 × 21,5 × 13,5 cm.

Skrzynka Home pasuje wszędzie tam, gdzie w wystroju postawiono na drewno i naturalne materiały, dlatego świetnie odnajdzie się we wnętrzach boho i skandynawskich. Pasuje też do nowoczesnych mebli w kolorach szarości i bieli.

Wymiary
Długość 30 cm
Głębokość 13,5 cm
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 13,5 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania