Słoik z pokrywką – by przechowywanie stało się proste

Utrzymanie ładu w kuchni to nie tylko dokładne wyczyszczenie jej powierzchni. Chodzi również o odpowiednią organizację przyborów, naczyń i produktów. Szukasz dużego pojemnika do przechowywania artykułów kuchennych? Zależy Ci na stylowym wyglądzie i funkcjonalności? Potrzebujesz słoika z pokrywą!

Szklany słoik do przechowywania będzie Twoim osobistym, kuchennym pomocnikiem. Jego pojemność to aż 1 l. Włóż do niego makaron, kaszę sypką lub ryż, a akcesorium ochroni produkty przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi. To szczególnie ważne, jeśli często kupujesz artykuły na zapas – niewykorzystany cukier czy mąka mogą się zbrylić i zawilgotnieć. Dlatego istotne jest, by zapewnić im suche i szczelne miejsce. Szklany słoik zaopiekuje się Twoimi produktami i zabezpieczy je przed zepsuciem. Solidna pokrywa zadba zaś, by do środka nie dostały się żadne zanieczyszczenia i woda.

Słoik z pokrywą to doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli praktycznych rozwiązań. Szklany materiał od razu pokaże Ci co jest w środku, dzięki czemu błyskawicznie znajdziesz to, czego szukasz.

Wymiary
Pojemność 1l
Waga 0.65 kg
Do pobrania