Słuchawki bezprzewodowe MAXCOM XTREME

Zdalnie sterowane słuchawki sportowe charakteryzujące się wysoką jakością dźwięku i solidnym wykonaniem. Dzięki nim ulubiona muzyka może towarzyszyć Ci przez cały dzień, nawet podczas aktywności sportowej.

Doping wysokiej jakości

Słuchawki bezprzewodowe MAXCOM XTREME stworzone zostały z myślą o aktywnych miłośnikach muzyki. Ulubione dźwięki mogą teraz dopingować Cię do pracy podczas treningów i w trakcie rywalizacji sportowej. Wygodnie układają się w uszach, a optymalnie dopasujesz je dzięki trzem rozmiarom gumek dostępnych w zestawie. Elastyczny pałąk łatwo złożyć i schować bezprzewodowe słuchawki sportowe do kieszeni.

Łatwa i wygodna obsługa

Magnetyczne końcówki słuchawek ograniczają ryzyko splątania się kabli, dzięki czemu zawsze są one gotowe do użycia. W pałąk wbudowany został pilot sterujący, za pomocą którego możesz sterować głośnością słuchanej muzyki i obsługiwać telefon. Wysoka jakość dźwięku wsparta dobrej klasy mikrofonem korzystnie wpłynie na komfort prowadzonych rozmów. Do zestawu dołączony został kabel ładujący mikro-USB, za pomocą którego przygotujesz swoje sportowe słuchawki bezprzewodowe na kolejny trening.

Wymiary
Długość 70 cm
Waga 0.054 kg
Do pobrania