Słuchawki douszne ACC+ SOUL2, czarne

Czarne słuchawki douszne emitujące wysokiej jakości dźwięki o ergonomicznym, designerskim kształcie, wyposażone w charakteryzujący się dużą czułością mikrofon. Akcesorium ułatwi Ci codzienne korzystanie z telefonu.

Perfekcyjne dopasowanie, modny design

Słuchawki douszne wyposażone zostały w trzy rodzaje elastycznych końcówek, dzięki którym dopasujesz je optymalnie do swoich potrzeb. Ergonomiczny kształt słuchawek został dobrze przemyślany tak, by te nie wypadały z uszu w trakcie prowadzenia rozmowy lub słuchania muzyki. Modny, ale stonowany design sprawia, że perfekcyjnie dopracowane w każdym detalu douszne czarne słuchawki będą oryginalnym dodatkiem nawet do formalnych stylizacji.

Wysoka jakość dźwięku

Cechą, jaką mogą poszczycić się słuchawki douszne ACC+ SOUL2 jest bez wątpienia wysoka jakość przekazywanego przez nie dźwięku i charakteryzujący się wyjątkową czułością mikrofon. Dzięki tym atutom można uznać je za niezbędne akcesorium, które w znacznym stopniu uprzyjemnia codzienne korzystanie z telefonu, tabletu lub laptopa. Słuchawki podłączysz do swojego urządzenia za pomocą złącza minijack.

Wymiary
Długość 120 cm
Waga 0.043 kg
Do pobrania