Sofa Bella – po włosku znaczy „piękna”

Nowoczesna, romantyczna, praktyczna – jak opisać sofę Bella? Najlepiej wszystkimi trzema przymiotnikami! Jej prostota oraz funkcjonalność wpisze się w każde wnętrze. Docenisz ją przede wszystkim za wypełnienie oraz estetyczny wygląd.

Sofy Bella nie trzeba reklamować, wystarczy na niej usiąść, a jej wygodne siedzisko i poduszki oparciowe zachwycą Cię i zachęcą do dłuższego wypoczynku. W siedzisku i oparciu znajduje się pianka z układem falistych sprężyn profilowanych, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokim komfortem. Trzy duże poduszki oparciowe wypełnione silikonem dopasowują się do ciała dając mu najlepsze podparcie. Podczas długich maratonów filmowych sprawdzą się także praktyczne podłokietniki, o które możesz oprzeć ramiona.

Sofa z funkcją spania rozkłada się wygodnie dzięki podnośnikom gazowym, ukazując tym samym dużą i równą powierzchnię spania (147x200 cm). Jej funkcjonalność zwiększa pojemnik na pościel, w którym możesz przechowywać poszewki, poduszkę, kołdrę, a gdy brakuje Ci miejsca w szafie - odzież sezonową.

Tym, czemu zawdzięcza swój urok są ozdobne wałki, które nadają bryle smaku. Do tego drewniane, smukłe nogi nadają sofie do salonu lekkości i elegancji, a całość prezentuje się bardzo gustownie.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Ozdobne wałki podkreślają estetykę bryły i nadają meblowi dodatkowego smaku
• Duża, równa i komfortowa powierzchnia spania
• Zastosowane podnośniki zapewniają lekkie i proste rozkładanie funkcji spania
• Poduchy oparciowe z dodatkiem silikonu gwarantują wyjątkową wygodę
Wymiary
Szerokość 229 cm
Wysokość 92 cm
Głębokość 97 cm
Waga 94 kg
Do pobrania