Uniwersalna i modna sofa Lovely z funkcją spania

Sofa Lovely to model, który sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym i skandynawskim. Może stać w salonie lub sypialni. Sofa to idealny mebel wypoczynkowy, który docenią osoby stawiające na wygodę, dużo miejsca do spania oraz estetyczny wygląd mebla, korzystnie wpływający na całość wystroju.

Poduszki oparciowe są wygodne i dają stabilne oparcie dla kręgosłupa. Po zdjęciu poduszek zwiększa się powierzchnia użytkowa sofy. Umieszczając ją w swoim ulubionym pokoju, zyskujesz mebel, na którym z przyjemnością wypoczniesz po męczącym dniu.

Wypełnienie sofy Lovely decyduje o jej komfortowym użytkowaniu. W siedzisku znajduje się pianka i sprężyny faliste, a w poduszkach oparciowych pianka cięta i silikon. Materac wypełniony jest sprężyną falistą i pianką. Sofa ma wygodny mechanizm rozkładania DL3 oraz praktyczny pojemnik na pościel. Dekoracyjnym akcentem są ozdobne przeszycia i drewniane stopki. Wymiary to: 237 × 90 × 93 cm (szerokość, wysokość, głębokość).

Sofa Lovely pasuje do różnego typu mebli i dodatków. Można ozdobić ją dodatkami typu poduszki w ozdobnych poszewkach lub postawić na bardziej minimalistyczny look.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprężyny faliste w siedzisku- poprawa komfortu użytkowania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu Ozdobne, drewniane stopki- estetyka wyglądu
• Zdejmowane poduszki oparciowe- zwiększona powierzchnia użytkowa
• Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Szerokość 237 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 93 cm
Waga 76.4 kg
Do pobrania