Sofa VIENNA LUX 3DL– Twoja klasyczna strefa relaksu

Urocza sofa Vienna utrzymana jest w ponadczasowym klasycznym stylu. Charakterystyczne podłokietniki oraz ozdobna lamówka to elementy, które przyciągają uwagę. Teraz pozostało tylko rozsiąść się wygodnie i odpocząć.

Wysoki komfort wypoczynku to zasługa wypełnienia siedziska i oparcia falistą sprężyną profilowaną oraz wysokoelastyczną pianką. O stabilne, ergonomiczne podparcie pleców dbają trzy duże poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą i silikonem. Ramiona możesz oprzeć o profilowane podłokietniki.

Możesz wykorzystać pełnię możliwości rozkładając sofę Vienna z funkcją spania. Pomoże w tym mechanizm ułatwiający rozkładanie na podnośnikach, który sprawnie zmieni codzienny mebel w miejsce noclegowe. Duża i równa powierzchnia spania zapewni spokojny sen dla dwóch osób. Tekstylia możesz przechowywać w dedykowanym pojemniku na pościel.

Wyjątkowy charakter sofy Vienna podkreślają drewniane, ciemne stopki oraz lamówka dekoracyjna. Nietuzinkowy wygląd nadają też poduszki ozdobne ozdobione guzikiem. Jej wyjątkowy styl podkreśli aranżację i ułatwi wydzielenie strefy wypoczynku.


Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.
• Pianka wysokoelastyczna,układsprężyn profilowanych w siedzisku i oparciu oraz poduchy oparciowe z dodatkiem sylikonu gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania.
• Funkcja spania z podnośnikami wspomagającymi gwarantującymi lekkie i sprawne rozkładanie.
• Komfortowa, duża i równa powierzchnia spania.
• Ozdobna lamówka oraz stylowe drewniane nogi nadają sofie wyjątkowy charakter.
• Obszerny pojemnik na pościel.
• Tył sofy w tkaninie meblowej.
Vienna - wymiary
Szerokość 239 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 93 cm
Waga 114 kg
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 147 cm
Szerokość powierzchni spania 200 cm
Wykorzystane materiały
wyposażenie siedziska
wyposażenie oparcia
wyposażenie materaca
opcje specjalne