Solniczka i pieprzniczka Brunch – duet idealny na każdy stół

Każdy posiłek wymaga właściwej oprawy, nawet jeśli jest to zwykły obiad spożywany w gronie domowników. Porcelanowa solniczka i pieprzniczka nie są co prawda tak istotnym elementem jak choćby talerze, ale jeśli brakuje im estetyki i funkcjonalności, z pewnością zepsują wygląd pozostałych komponentów stołowej zastawy.

Solniczka i pieprzniczka Brunch to wyrób polskiej fabryki znanej pod nazwą Porcelana Krzysztof, która dała się poznać klientom jako marka dostarczająca tylko najwyższej jakości produkty. Surowcem wykorzystywanym podczas ich wytwarzania jest biała, wysokogatunkowa i odporna na uszkodzenia porcelana. Można ją myć w zmywarce, bez ryzyka powstania uszkodzeń. Na pewno docenisz wysokie walory użytkowe tego zestawu.

Jeśli chodzi o estetykę, ten dwuczęściowy komplet do przypraw również zbiera wysokie noty. Oba elementy mają miły dla oka, bardzo uniwersalny kształt. Dzięki temu z pewnością będą pasowały do kompletu obiadowego, którym dysponujesz. Są szalenie zgrabne i poręczne. Ładnie prezentują się oddzielnie, po zestawieniu razem tworzą równie zgrabną całość. Pięknie będą prezentować się na stole wśród innych naczyń. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 7,7 cm
Szerokość 6,25 cm
Średnica 6,25 cm
Waga 0.22 kg
Do pobrania