Spodek Verso

Wiele osób lubi na co dzień otaczać się pięknymi, stylowymi przedmiotami. Takie rozpieszczanie się nawet w drobiazgach jest bardzo przyjemne, a popołudniową kawę wysoce umilić może spodek La Musica/Verso - naczynie nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle atrakcyjne wizualnie.


Elegancja w prostym wydaniu

Spodek przeznaczony jest do użytkowania wraz z filiżanką z linii Verso, z którą stanowi elegancki komplet, nie jest jednak jedynie jej funkcjonalnym dopełnieniem, a sam w sobie stanowi ciekawy gadżet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego nietypowy kształt. Nie przypomina on typowych, okrągłych, dość nudnych spodków, gdyż posiada opływowe kształty i dzięki temu prezentuje się bardzo niebanalnie. Stanowi zatem nie tylko użyteczne akcesorium, ale i prawdziwą ozdobę, która uatrakcyjni czas spędzony z filiżanką kawy czy ulubionej herbaty.


Doskonała jakość

Produkt wykonany został z wysokiej jakości porcelany. Zapewnia mu ona nienaganny wygląd przez długi czas, ponieważ materiał ten jest odporny na zarysowania, odpryski czy wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne. Jest również odporny na działanie wysokiej temperatury, dzięki czemu doskonale nadaje się do stosowania w kuchence mikrofalowej. Bez problemu można podgrzewać przestygłą kawę czy herbatę w filiżance ze spodkiem. Można go również myć w zmywarce i nie obawiać się o jakiekolwiek uszkodzenie. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Waga 0.174 kg
Do pobrania