Spot Anu - przytulny klimat w domu

Odpowiednie światło potrafi nadać mieszkaniu określony charakter. Zaświecone lampki stołowe i podłogowe, zwykle o ciepłym świetle, stworzą bardzo rozluźniający nastrój - atmosferę w sam raz do lektury lub romantycznej kolacji. Światło zimne z kolei działa motywująco, skłaniając do pracy. Klimat zależy też od skupienia światła. Światło, które koncentruje się na określonych punktach, podkreśli elementy dekoracji, na które chcesz zwrócić uwagę. Taki efekt zapewni spot Anu.

Trzypunktowy spot Anu wykonany z metalu w kolorze chromu wyróżnia się błyszczącym wykończeniem. Nowoczesny spot jest osadzony na solidnej listwie, którą łatwo zainstalujesz na ścianie. Spot Anu najlepiej będzie pasował do wnętrz o charakterze biurowym, choć sprawdzi się też np. w garderobie, oświetlając wybrane półki, czy też w sypialni, dając odpowiednio mocne do czytania, choć jednocześnie ciepłe światło.

Lampa punktowa daje oświetlenie w postaci snopu światła. Dzięki ruchomym ramionom spotu z łatwością podświetlisz wybrane punkty pomieszczenia.