Spot Anu - podświetl wybrane miejsca

Barwa, natężenie i skupienie światła to bardzo ważne detale w urządzaniu wnętrz. Wiedzą o tym już nie tylko architekci czy dekoratorzy wnętrz, ale też osoby, które zajmują się wystrojem własnego mieszkania samodzielnie. Światło punktowe pełni we wnętrzu określoną, bardzo praktyczną rolę. Oświetla ono mocnym snopem światła jego wybrane miejsca - np. regały z książkami czy obszerną garderobę. Dzięki niemu łatwiej znajdziesz w mieszkaniu to, czego szukasz. Jedną z takich lamp jest metalowy spot Anu.

Czteropunktowy spot Anu w kolorze chromu posiada błyszczące wykończenie. Nowoczesny spot zamocowany jest na solidnej listwie, którą łatwo zamontujesz w mieszkaniu. Spot Anu najlepiej pasuje do wnętrz o charakterze biurowym, choć sprawdzi się też np. w garderobie, oświetlając wybrane półki. Można go też zainstalować w minimalistycznej sypialni, uzyskując odpowiednio mocne do czytania, choć jednocześnie ciepłe światło.

Lampa punktowa dzięki giętkim ramionom może oświetlić wybrane miejsce w pokoju - wystarczy ją obrócić we właściwym kierunku. Pojedyncza żarówka spotu daje mocne światło o mocy max. 50W. Ĺ»arówki należy dokupić osobno - nie są one dołączone do zestawu.

Wymiary
Długość 81,5 cm
Szerokość 14 cm
Waga 1.45 kg
Do pobrania