Spot Ball – nowoczesny wymiar oświetlenia

Dzięki oświetleniu kierunkowemu możesz dokładnie doświetlić wybraną strefę, a także podkreślić to, co powinno być dobrze widoczne także po zmroku. Jeśli zatem czujesz, że światło rozproszone nie jest wystarczające do Twoich wnętrz, sięgnij po praktyczny spot Ball.

Lampa zbudowana jest z podłużnej podsufitki i dwóch kulistych kloszy – regulowane uchwyty dają możliwość skierowania światła na dwie różne części pomieszczenia. Zwróć uwagę, że nie musisz kupować żarówek – spot Ball wyposażony jest w dwie żarówki LED GU10 5 W, które zapewniają przytulne i odprężające oświetlenie (320 Lm/2700 K). Dzięki futurystycznej konstrukcji z satynowego i chromowanego metalu możesz łatwo zrealizować swoje marzenie o imponującym, ultranowoczesnym wnętrzu.

Oświetlenie kierunkowe pomaga wymodelować i dobrze doświetlić przestrzeń, dlatego spot Ball sprawdzi się w dużym salonie – możesz użyć go do wyeksponowania stołu czy regału z książkami. Użyj również innych lamp z serii Ball, aby maksymalnie rozjaśnić całe wnętrze.

Ball - wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 14 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 6W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały/chrom