Spot Ball – nowoczesny wymiar oświetlenia

Dzięki oświetleniu kierunkowemu możesz dokładnie doświetlić wybraną strefę, a także podkreślić to, co powinno być dobrze widoczne także po zmroku. Jeśli zatem czujesz, że światło rozproszone nie jest wystarczające do Twoich wnętrz, sięgnij po praktyczny spot Ball.

Lampa zbudowana jest z podłużnej podsufitki i dwóch kulistych kloszy – regulowane uchwyty dają możliwość skierowania światła na dwie różne części pomieszczenia. Zwróć uwagę, że nie musisz kupować żarówek – spot Ball wyposażony jest w dwie żarówki LED GU10 5 W, które zapewniają przytulne i odprężające oświetlenie (320 Lm/2700 K). Dzięki futurystycznej konstrukcji z satynowego i chromowanego metalu możesz łatwo zrealizować swoje marzenie o imponującym, ultranowoczesnym wnętrzu.

Oświetlenie kierunkowe pomaga wymodelować i dobrze doświetlić przestrzeń, dlatego spot Ball sprawdzi się w dużym salonie – możesz użyć go do wyeksponowania stołu czy regału z książkami. Użyj również innych lamp z serii Ball, aby maksymalnie rozjaśnić całe wnętrze.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 21 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania