Spot Ball Concrete – designerskie oświetlenie, które przykuwa uwagę

Dawno minęły czasy, gdy oświetlenie pełniło jedynie funkcję użytkową i umożliwiało domownikom funkcjonować w nocy. Dzisiaj oświetlenie powinno być nie tylko praktyczne, ale i wyróżniać unikalnym, ciekawym designem. Właśnie dlatego spot Ball Concrete to doskonały wybór do aranżacji nowoczesnego salonu lub jadalni. Posiada cztery źródła światła obudowane metalowymi kloszami, które zwisają z betonowej nasady. Jest to propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz, aby goście docenili Twój zmysł dekoratorski.

Główne oświetlenie nie zawsze potrafi rozjaśnić wszystkie zakamarki pomieszczenia, szczególnie gdy cechuje się ono sporym metrażem. Czteropłomienny spot znakomicie poradzi sobie z doświetleniem przestronnego wnętrza. Cztery źródła światła możesz skierować w dowolnym kierunku, tak aby wyeksponować najciekawsze elementy aranżacyjne salonu.

Oryginalny spotkomponuje się z wystrojem pomieszczenia w stylu industrialnym . Produkt będzie się świetnie prezentował na tle betonowych lub ceglanych ścian. Surowy charakter wnętrza możesz przełamać poprzez drewniane lub roślinne akcenty.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania