Spot Bimeda – lampa, obok której nie da się przejść obojętnie

Najlepsze dodatki to takie, które łączą w sobie funkcjonalność oraz niebanalny design. Wysokiej klasy lampy podłogowe, zewnętrzne czy naścienne posłużą Ci na lata – jeśli dodatkowo wyróżniają się efektownym kształtem, będą codziennie cieszyć Twoje oczy. Potrzebujesz spotu i zależy Ci zarówno na jakości, jak i odpowiedniej estetyce? Jesteś w dobrym miejscu.

Spot Bimeda wyróżnia się oryginalną, falistą konstrukcją. Oplatające ją ruchome klosze pełnią rolę niezwykle efektownej dekoracji. Od razu przykuwają uwagę i zachwycają swoim urokiem. Takie akcesorium doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w surowym stylu – przełamie minimalizm i z pewnością zrobi wrażenie. Ponadczasowy, grafitowy odcień lekko łagodzi efektowność spotu, dzięki czemu nic nie jest tu przesadzone.

Spot Bimeda to także gwarancja jakości – wyprodukowała go renomowana firma Eglo. Spot zasilają 4 zbudowane lampy LED, które charakteryzują się dużo większą wydajnością niż klasyczne żarówki. Średnia żywotność lampy to aż 15 000 godzin. Spot posiada klasę energetyczną A+.

Wymiary
Głębokość 64 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 64 cm
Waga 1.27 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo