Spot Brea – rzuć światło na to, co ważne

Nowoczesne, minimalistyczne mieszkania i wnętrza biurowe wymagają również wyjątkowego podejścia, jeśli chodzi o wykończenie, w tym oświetlenie. Światło, w tym jego barwa i ciepło i oprawa, a także sama lampa, potrafią odmienić wnętrze nie do poznania. Jeśli szukasz oświetlenia prostego w wyrazie, a zarazem praktycznego, sięgnij po spot Brea.

Biały spot daje strumień skupionego światła. Źródło światła (LED) osadzone jest na ruchomym ramieniu, dzięki czemu łatwo zmienić kierunek i kąt padania światła. Barwa 3000K oznacza, że światło jest w uniwersalnym, mlecznym kolorze (między bielą a barwą kremową). Maksymalna moc źródła światła wynosi 5W, a żarówkę ledową znajdziesz w komplecie.

Nowoczesny spot wykonany jest z mieszanki stali, aluminium i szkła. Jego rozmiary wynoszą 14 cm głębokości na 14 cm szerokości. Lampa świetnie wpasuje się we wnętrze biura, a także domowej pracowni lub biblioteki, oświetlając poszczególne regały. Najlepiej sprawdzi się w towarzystwie kilku innych z tej samej serii.

Brea - wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 14 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Informacje techniczne

kolor: biały

typ gwintu: LED wbudowany

max moc źródła światła: 5W

ilość źródeł światła: 1

źródło światła w komplecie: tak

barwa światła (K): 3000K

strumień światła (lm): 480ML

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał stal/aluminium/szkło
Typ gwintu LED
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 5W
Strumień światła 480 lm
Atuty produktu
oświetlenie LED