Spot Brea – lampa dopasowana do Twoich potrzeb

W akcesoriach wnętrzarskich chodzi nie tylko o odpowiedni design grający z resztą wystroju. Liczy się też ich funkcjonalność. Dywany, lampy naścienne czy lustra uzupełniają i upiększają Twoje pomieszczenie, ale muszą jednocześnie być praktyczne. Cenisz inteligentne dodatki, które ułatwiają codzienność i dopasowują się do Ciebie? Jesteś we właściwym miejscu.

Spot Brea o klasie energetycznej A+ skradnie serce każdemu miłośnikowi nowoczesnych rozwiązań i produktów wysokiej jakości. Zastosowano w nim 2 wbudowane źródła światła LED, które cechują się dużo większą wydajnością, niż tradycyjne żarówki. Przeciętna żywotność tej białej lampy to aż 25 000 godzin. Dzięki możliwości regulacji kąta padania światła, z łatwością dopasujesz strumień do swoich potrzeb – oświetlisz dokładnie te miejsca, które chcesz. Bez konieczności demontażu czy przesuwania lampy.

Spot Brea wyprodukowała renomowana firma Eglo Lighting, od wielu lat zajmująca się tworzeniem wysokiej klasy oświetlenia. Wraz z lampą, otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Głębokość 28 cm
Szerokość 29 cm
Do pobrania