Spot Elli – ciekawa kolorystyka, nowoczesny design

Awangardowy design oraz modna, ciekawa kolorystyka to główne atuty, którymi charakteryzuje się spot Elli. Jest on również praktycznym, ściennym oświetleniem, w którym można ustawić kąt padania światła. Nadaje się do każdego pokoju, przedpokoju, kuchni. Można zainstalować go w biurze lub sklepie jako dodatkowe oświetlenie. Posłuży również w pokoju, w którym lubisz się relaksować przy książce, ponieważ daje dużo światła. Spot Elli pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych, industrialnych i minimalistycznych.

Spot Elli został zrobiony z metalu. Ma stożkowaty, ruchomy klosz na prostokątnej podstawie. Złoty kolor wewnątrz klosza nie tylko stanowi dyskretną ozdobę, ale także ociepla światło. Do spotu potrzebna jest jedna żarówka GU10. Najlepiej dobrać do niego oświetlenie energooszczędne LED. Kolory to czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 15 × 9 × 11,8 cm.

Doskonale komponuje się z ciemną kolorystyką. Pasuje do wyposażenia z elementami drewna i metalu. Odnajdzie się wśród nowoczesnych, designerskich dodatków.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 11,8 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania