Spot Elli – idealne źródło światła do nowoczesnego pokoju

Spot Elli sprawdza się w różnych aranżacjach, ale najbardziej w nowoczesnej, loftowej, industrialnej i minimalistycznej. Jest dość uniwersalny, ponieważ można umieścić go zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i komercyjnych. Pasuje do każdego pokoju, kuchni, jadalni, biura, baru, sklepu i wielu innych. Jego światło można kierować w różne strony, co również stanowi duży atut spotu. Kolorystyka będzie pasować do różnych wnętrz. Spot Elli to nie tylko praktyczne oświetlenie, ale także nowoczesna ozdoba wystroju.

Spot Elli został zrobiony z metalu. Ma trzy klosze w kształcie stożka, umieszczone na prostokątnej podsufitce. Wewnątrz klosze są złote, co dodaje im charakteru i delikatnie ociepla całość. Źródło światła stanowią trzy żarówki GU10, które należy dobrać osobno. Do spotu dedykowane są żarówki LED. Kolory – czarny i złoty. Wymiary to: 53 × 9 × 11,8 cm.

Jeżeli pragniesz nowoczesności w swoim salonie lub kuchni, postaw na spot Elli! Znakomicie komponuje się z umeblowaniem o prostych formach, nietypowej kolorystyce i z metalowymi elementami.

Wymiary
Długość 53 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 11,8 cm
Waga 1.16 kg
Do pobrania