Spot Elsa 120 × 5,7 × 15 cm – oświetlenie do dużego pomieszczenia

Spot Elsa 120 × 5,7 × 15 cm to jednocześnie prosty i dekoracyjny model oświetlenia. Prosty – gdyż jego design jest dość zwyczajny, a o dekoracyjności świadczy dobór kolorów. Ta lampa świetnie sprawdzi się w salonie, barze, restauracji, eleganckim sklepie i wielu innych miejscach, w których potrzebne jest porządne oświetlenie. Plusem spotu jest możliwość skierowania źródła światła na konkretny punkt we wnętrzu. Idealnie komponuje się z wystrojem w stylu nowoczesnym, loftowym, a nawet glamour.

Spot Elsa 120 × 5,7 × 15 cm został zrobiony z metalu. To sześć walcowatych kloszy, umieszczonych na podłużnej podsufitce w kształcie listwy. Klosze są ruchome, można sterować światłem we wszystkie strony i góra-dół. Źródłem oświetlenia jest sześć żarówek GU10. Należy dobrać je osobno, do lampy dedykowane są żarówki LED. Spot Elsa jest w kolorach czarnym i złotym.

Spot może być dekoracyjną formą oświetlenia w restauracji lub pubie w stylu loft. Szczególnie na tle ciemnych kolorów wygląda bardzo dobrze. Można też zgrać go z łagodniejszą, ciepłą kolorystyką.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.88 kg
Do pobrania