Spot Elsa – oryginalne oświetlenie do pokoju nastolatka

Prosty i nowoczesny spot Elsa charakteryzuje się designem, który przypadnie do gustu osobom stawiającym na współczesne rozwiązania w meblowaniu pomieszczeń. Spot Elsa może świecić w kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym. Jest idealny do biur, pracowni i sklepów. Dzięki regulowanemu strumieniowi światła oświetlasz akurat tą część pomieszczenia, w której czytasz, pracujesz czy odrabiasz lekcje. Najlepiej zgrywa się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym i minimalistycznym.

Spot Elsa został wykonany z metalu. To trójpłomienna lampa o trzech cylindrycznych kloszach, które można ustawiać tak, by światło padało w różnych kierunkach oraz góra-dół. Do spotu należy dokupić trzy żarówki o gwincie GU10. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Spot Elsa jest w kolorze czarnym. Wymiary to: 45 × 5,7 × 15 cm.

Ten minimalistyczny spot idealnie nadaje się do oświetlania przestrzeni nad biurkiem w pokoju młodzieżowym. Doskonały również w miejscach takich jak biuro, czytelnia, pracownia.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania