Spot Elsa – minimalistyczne oświetlenie do różnych wnętrz

Uniwersalny spot Elsa spodoba się miłośnikom stylistyki minimalistycznej, ale nie tylko. Pasuje również do aranżacji nowoczesnych, loftowych, industrialnych i skandynawskich. Ze względu na możliwość regulowania kierunku światła w niemal dowolny sposób, spot Elsa będzie idealny wszędzie tam, gdzie istnieją przestrzenie, które należy odpowiednio doświetlić. I choć doskonale sprawdza się w sypialni, kuchni, pokoju młodzieżowym, to również świetnie się odnajdzie w biurach, sklepach, punktach usługowych czy barach.

Spot Elsa jest zrobiony z metalu. Jest to trójpłomienna lampa ścienno-sufitowa o trzech walcowatych kloszach na podłużnej podsufitce. Możliwość obracania kloszami o 360 stopni oraz na linii góra-dół daje wiele możliwości doświetlenia wnętrza. Do spotu potrzebujesz jeszcze trzech żarówek o gwincie GU10, najlepiej energooszczędnych, które będą dłużej świecić. Kolor lampy- biały. Wymiary wynoszą: 45 × 5,7 × 15 cm.

Najlepiej pasuje do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych z meblami o prostych kształtach i/lub metalowych elementach. Można na zasadzie kontrastu umieścić spot na ścianie w ciemnym kolorze.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania