Spot Elsa biały – idealne oświetlenie do punktów usługowych i biur

Minimalistyczny spot Elsa biały może być zastosowany jako oświetlenie w wielu miejscach. Pasuje do kuchni, salonu, gabinetu, biura, punktów usługowych, lokali gastronomicznych, sklepów, poczekalni. Dzięki niezobowiązującemu designowi sprawdzi się niemal wszędzie. Najlepiej komponuje się z wyposażeniem w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym i loftowym. Regulowane światło pozwoli Ci na doświetlenie konkretnych fragmentów pomieszczenia.

Spot Elsa biały został zrobiony z metalu. Ma prostokątną podsufitkę, do której przymocowane są cztery cylindryczne klosze. Możliwa jest regulacja kloszy o 360 stopni oraz góra-dół. Do spotu musisz dobrać osobno cztery żarówki o gwincie GU10. Można wybierać spośród energooszczędnych żarówek LED. Wymiary produktu wynoszą: 21 × 21 × 15 cm.

Spot Elsa sprawdzi się w jasnych pomieszczeniach o pastelowych kolorach lub monochromatycznie białych. Pasuje też do bardzo ciemnych wnętrz na zasadzie kontrastu. Sprawdza się w surowych wnętrzach z małą ilością mebli.

Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.88 kg
Do pobrania