Spot Elsa – nowoczesna propozycja oświetlenia pomieszczeń

Futurystyczny spot Elsa to ciekawy rodzaj oświetlenia, choć oparty na prostym designie i braku ozdób. Sprawdzi się w barze, zakładzie produkcyjnym, sklepie, magazynie, a jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnego wyposażenia, możesz umieścić go w salonie lub kuchni – daje dużo światła, więc na pewno się tam sprawdzi. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. To doskonałe oświetlenie do loftowej pracowni i gabinetu.

Spot Elsa zrobiony jest z metalu. To sześciopłomienne oświetlenie – ma sześć cylindrycznych kloszy, umieszczonych na podłużnej podsufitce. Ich atutem jest możliwość sterowania strumieniem światła we wszystkich kierunkach oraz na linii góra-dół. Do spotu musisz dokupić sześć żarówek GU10. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolor – biały. Wymiary wynoszą: 120 × 5,7 × 15 cm.

Spot Elsa świetnie komponuje się z pomieszczeniami, w których dominuje kamień i metal. Idealnie współgra z chłodną kolorystyką wnętrza. Jest wprost wymarzony do dużego salonu w stylu loft lub pubu.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.88 kg
Do pobrania