Trzypunktowy spot EYETECH – idealny do Twojego biura

Prawidłowe oświetlenie ma bardzo duży wpływ na produktywność podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Zwiększa również koncentrację podczas pracy oraz nauki. Niech w Twoim biurze bądź domowym gabinecie zawiśnie trzypunktowy spot EYETECH. Zapewni doskonałe oświetlenie, a przy tym nie zakłóci oprawy wnętrza. Spot EYETECH sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i loftowych oraz industrialnych klimatach. Wszędzie tam, gdzie dominują proste linie oraz minimalistyczne aranżacje.

Lubisz decydować o tym, gdzie ma padać światło lampy? Z pewnością przypadnie Ci do gustu spot EYETECH o wymiarach 20 × 3 × 35 cm. Wyposażony jest on w trzy ruchome klosze. Każdy z nich posiada gwint G9 na żarówkę o maksymalnej mocy 12 W. Klosze możesz kierować w każdą stronę (góra-dół oraz na boki). Dzięki czemu zdołasz doświetlić blat biurka roboczego oraz ciemne zakamarki swojego pokoju.

Na uwagę zasługuje materiał, z jakiego wykonana jest lampa natynkowa EYETECH. To stal odporna na uszkodzenia mechaniczne i łatwa w utrzymaniu w czystości. Szczelna obudowa klosza (IP20) zapobiega wnikaniu kurzu do środka oświetlenia, zwiększając przy tym jego żywotność.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 3 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1 kg
Do pobrania