Spot Madison – klasyczne kolory, nowoczesna forma

Spoty przypominające reflektory to niezwykle stylowy rodzaj oświetlenia. Zyskuje on coraz większą popularność, zwłaszcza wśród osób, które uwielbiają otaczać się wyjątkowymi akcesoriami i na bieżąco podążają za trendami w świecie mody wnętrzarskiej. Potrzebujesz lampy sufitowej, która od razu przykuje wiele zaciekawionych spojrzeń? Cenisz dodatki nie pozwalające oderwać od siebie wzroku? Jesteś we właściwym miejscu.

Choć w spocie Madison królują ponadczasowe barwy, temu akcesorium daleko do monotonii. Klasyczna gra czerni oraz bieli to tylko tło dla niebanalnego designu, jakim wyróżnia się lampa. Niezwykła forma od razu przywodzi na myśl sceniczne reflektory, które uwydatniają pierwszy plan przedstawienia. Zamontuj spot w swoim salonie lub kuchni, a właśnie Ty i Twoi goście będziecie głównymi aktorami.

Spot wyposażono w 2 wbudowane lampy LED. Rozwiązanie to pokochają zwłaszcza miłośnicy wydajnych akcesoriów – tego rodzaju źródło światła posłuży Ci o wiele dłużej, niż tradycyjna żarówka. Dodatek wyprodukowała renomowana firma Argon – przy zakupie otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na lampę.