Spot Mono – ciekawe oświetlenie do dużych pomieszczeń

Spot Mono ma surowy, ale bardzo ciekawy design, który idealnie sprawdzi się w otoczeniu urządzonym w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Pasuje do dużego salonu, sklepu, biura, gabinetu, nowoczesnej biblioteki lub restauracji czy pubu. Najlepiej komponuje się z wystrojem, w którym króluje metal, kamień i ciemna, zdecydowana kolorystyka. Daje sporo światła z uwagi na to, że jest oświetleniem ośmiopunktowym. Jeżeli szukasz designerskiego oświetlenia do wnętrza, Spot Mono powinien ci się spodobać.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Składa się z połączonych ze sobą metalowych elementów, na których znajduje się osiem niedużych kloszy w kształcie walca. Metalowe części są połączone pod kątem prostym. Źródło oświetlenia stanowią żarówki GU10, które trzeba nabyć osobno. Do lampy dedykowane są energooszczędne żarówki LED. Kolor – czarny. Wymiary wynoszą: 4 × 165x165 × 12,5 cm.

Ten ciekawy spot pasuje do nowoczesnych, przestronnych wnętrz. Nadaje oryginalnego klimatu i nie potrzebuje ozdób, żeby przyciągać wzrok. Idealny do sprzętów z elementami metalowymi.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 165x165 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania