Spot Mono – minimalistyczne oświetlenie do wielu aranżacji

Praktyczny spot Mono daje dużo światła i przeznaczony jest do większych pomieszczeń. Świetnie sprawdza się w przestrzeniach biurowych, sklepach, restauracjach, barach, salach szkoleniowych. Jest prosty i pasuje do wielu aranżacji, ale najlepiej komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi, minimalistycznymi, industrialnymi i loftowymi. Dzięki uniwersalnemu kolorowi pasuje wszędzie – i do jasnych, przestrzennych wnętrz, i do zaciemnionych przestrzeni nowoczesnych barów i restauracji. Plusem tego rodzaju oświetlenia jest możliwość kierowania strumienia światła tam, gdzie jest ono potrzebne.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma dość prosty design, który od dawna nie wychodzi z mody. Na podłużnej podsufitce znajduje się osiem kloszy w kształcie walca. Klosze są ruchome. Do spotu trzeba dobrać żarówki GU10. Najlepiej wybierać żarówki LED. Kolor spotu to biel.

Spot Mono świetnie uzupełni współczesne wnętrza, szczególnie te, które są przeznaczone do publicznego użytku. Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej światła, możesz wybierać spośród lamp z tej samej kolekcji.