Spot Mono – minimalistyczne i nowoczesne oświetlenie do wnętrz

Prosty, pojedynczy spot Mono to oświetlenie, które może być wykorzystane w domu i biurze. Nadaje się do małych pomieszczeń, a w większych można zastosować kilka modeli. Dobrze sprawdza się w kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym, biurze, sklepie, barze. Łatwo dopasować go do wystroju, jego kolorystyka jest neutralna, a design prosty i stonowany. Najlepiej będzie wyglądać w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych i loftowych. Spot Mono to bardzo praktyczne oświetlenie, pasujące do współczesnego wnętrza.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. To pojedynczy klosz – tuba, umieszczony na okrągłej, niewielkiej podsufitce. Ozdobę stanowi złoty kolor we wnętrzu klosza. Pasuje do niego żarówka o gwincie GU10. Najlepsze do spotu będą żarówki LED. Ten prosty model jest w kolorze czarnym i złotym. Wymiary to: 7 × 13 cm.

Pasuje do nowoczesnych mebli o prostych formach. W nieco większych metrażowo wnętrzach warto zastosować kilka takich samych spotów lub lampy w tym samym stylu.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania