Spot Mono – eleganckie i minimalistyczne oświetlenie pokoju

Spot Mono to model, którego design charakteryzuje się prostotą i nowoczesnym wykonaniem. Świetnie sprawdzi się w małych i średnich pomieszczeniach, w większym należałoby zastosować więcej, niż jeden spot. Może oświetlać kuchnię, przedpokój, pokój nastolatka, sypialnię, mały salon. Dobrze prezentuje się w biurze, sklepie i hotelu. Dość uniwersalny, jeśli chodzi o aranżację, najlepiej wygląda w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i minimalistycznym.

Spot Mono został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. To oświetlenie dwupunktowe o dwóch kloszach w kształcie tuby, umieszczonych na niewielkiej prostokątnej podsufitce. Złote wnętrza kloszy stanowią dyskretną ozdobę. Do spotu należy nabyć dwie żarówki GU10. Według zaleceń producenta powinny być to żarówki LED. Kolory produktu to złoty oraz czarny. Posiada wysokość 13 cm.

Prosty i elegancki spot Mono świetnie nadaje się do oświetlania nowoczesnego pokoju. Dobrze komponuje się z różnymi kolorami, szczególnie ciemnymi i nasyconymi. Dla lepszego efektu wizualnego warto dobrać lampę stołową na biurko z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.74 kg
Do pobrania