Spot Mono – oryginalny model oświetlenia do wyjątkowych wnętrz

To, co charakteryzuje spot Mono to oryginalny design, który wniesie nowoczesny klimat wszędzie tam, gdzie zostanie zainstalowany jako oświetlenie. Można oświetlać nim salon, kuchnię, biuro, pub, wnętrze sklepu, punkty usługowe. Odnajduje się w wielu różnych aranżacjach, ale szczególnie pasuje do stylu nowoczesnego, industrialnego, loftowego i minimalistycznego. Doskonale sprawdza się w każdej kolorystyce, choć najlepiej służą mu ciemne, surowe wnętrza, dlatego wyjątkowo dobrze prezentuje się w restauracjach i pubach.

Minimalistyczny spot Mono został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Na podłużnej podsufitce znajdują się cztery niewielkie klosze w kształcie tuby, pomalowane wewnątrz na złoto. Do lampy potrzebne będą cztery żarówki LED o gwincie GU10. Spot Mono jest w kolorach czerni i złota.

Najlepiej komponuje się z nowoczesnymi meblami i dodatkami, możesz też dobrać inne lampy z tej samej kolekcji na przykład stołowe lub podłogowe. Spot może być dobrym pomysłem na oświetlenie nad wyspą kuchenną.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 118 cm
Wysokość 13 cm
Waga 2 kg
Do pobrania