Spot Mono – estetyczne źródło oświetlenia niewielkich pomieszczeń

Elegancki spot Mono charakteryzuje się szlachetnym połączeniem kolorów i prostym nowoczesnym designem. To dobre oświetlenie do kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego, sypialni. Sprawdzi się również w biurach, sklepach i hotelach. Łatwo dopasować go do różnych wystrojów i kolorów. Można dzięki niemu oświetlić niewielki pokoik lub – jeśli pomieszczenie jest większe – zastosować kilka takich spotów. To ostatnie rozwiązanie jest idealne w przypadku kuchni połączonej z jadalnią lub pomieszczenia biurowego. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, industrialnego i loftowego.

Spot Mono został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Klosz ma kształt tuby, a jego ozdobą jest złoty kolor wewnątrz. Dzięki temu całość robi wrażenie ciepłej i przytulnej. Do spotu należy dokupić żarówkę GU10 – zalecane są żarówki LED. Spot Mono ma kolory bieli i złota. Wymiary wynoszą: 7 × 13 cm.

Świetnie sprawdzi się w monochromatycznych białych wnętrzach. Najlepiej wygląda we wnętrzach jasnych, pasują do niego meble z jasnego drewna i z elementami metalowymi.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania