Spot Mono – oryginalny i nowoczesny do nietypowych wnętrz

Spot Mono to oświetlenie nietuzinkowe, nadające pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Jego design pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Jeżeli dysponujesz dużym salonem, możesz zainstalować go w mieszkaniu. Sprawdza się w restauracjach, sklepach, salach szkoleniowych i reprezentacyjnych, biurach, pracowniach. Daje dużo światła, a poza tym strumień światła można kierować w dowolne miejsce. Kolorystyka jest elegancka i ponadczasowa, co również jest atutem tego wyjątkowego spotu.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Na długiej, prostej podsufitce znajdują się klosze w kształcie tuby. Jest ich aż sześć, więc potrzebujesz także sześciu żarówek GU10. Zgodnie z zaleceniami producenta do spotu pasują żarówki LED. Spot Mono jest w kolorach białym i złotym (wnętrze kloszy).

Ten biały spot wygląda bardzo estetycznie. Pasuje do jasnych i ciemnych pomieszczeń oraz do innych lamp w tym stylu. Najlepiej odnajduje się w surowych aranżacjach.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 13 cm
Waga 2.95 kg
Do pobrania