Spot Mono – wnieś blask do swojego mieszkania

Nowoczesny i elegancki spot Mono to oświetlenie ścienne, które dodaje uroku każdemu pomieszczeniu w domu i nie tylko. Pasuje do wszystkich pokoi, kuchni, przedpokoju, gabinetu. Sprawdzi się w biurze, hotelu i sklepie. Może być delikatną ozdobą, a jeśli połączyć go z innymi lampami Mono – podstawą efektownej aranżacji. Dobrze komponuje się z wystrojami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i glamour. Najlepiej prezentuje się we wnętrzach, w których przeważa ciemna, ciepła kolorystyka.

Spot Mono został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Ma pojedynczy klosz w kształcie tuby, przymocowany do prostokątnego uchwytu z metalu. Do lampy należy dobrać żarówkę o gwincie GU10. Przeznaczone są do niej energooszczędne żarówki LED. Spot Mono jest w kolorach złota i czerni. Wymiary to: 12 × 19,5 cm.

Ten spot będzie doskonale wyglądał w połączeniu z innymi lampami w tym stylu oraz z dodatkami w złotym i mosiężnym kolorze. Idealnie nadaje się do nowoczesnego salonu i dodatków glamour.