Spot Mono – oświetlenie do nowoczesnego domu lub biura

Jednokolorowy spot Mono charakteryzuje się prostym designem, który z łatwością odnajdzie się we współczesnych aranżacjach. To dobra alternatywa dla klasycznych lamp. Jeżeli wolisz nowoczesne formy, spot Mono na pewno przypadnie ci do gustu. Nadaje się do kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego, sypialni, gabinetu, biura, punktów usługowych. Dobrze komponuje się z wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. W jasnych pomieszczeniach podkreśli wrażenie przestrzenności, a w ciemnych będzie intrygująco kontrastować z całością.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Dwa klosze w kształcie walca, umieszczone są na prostokątnej podsufitce. Klosze są ruchome, dzięki czemu możesz skierować światło w dowolnym kierunku. Do spotu potrzebne są dwie żarówki GU10, zalecane są żarówki LED. Kolor – biały.

Pasuje do mebli o prostych, nowoczesnych formach lub z elementami metalowymi. Dobrze komponuje się z każdą kolorystyką oraz innymi lampami z tej serii, stołowymi i podłogowymi.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.74 kg
Do pobrania