Spot Mono Corner – oryginalny design i uniwersalna kolorystyka

Nowoczesny spot Mono Corner to oświetlenie, które nadaje się do dużych pomieszczeń. Sprawdzi się w biurze, restauracji, sklepie, pomieszczeniach firmowych, dużej pracowni. Najlepiej komponuje się z meblami i dodatkami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Jeżeli pomieszczenie jest bardzo duże, można zastosować kilka spotów. Spot Mono Corner to propozycja skierowana do osób, które poszukują czegoś nietypowego, a jednocześnie niezwykle praktycznego, co można zastosować w różnych aranżacjach.

Spot Mono Corner zrobiony jest z metalu i tworzywa sztucznego. To oświetlenie w kształcie litery L, na której rozmieszczono klosze w kształcie walca. Dzięki ruchomym przegubom klosze mogą świecić w różnych kierunkach. Do lampy należy dokupić żarówki o gwincie GU10. Mogą to być żarówki LED. Kolor – czarny. Wymiary wynoszą: 4 × 215x215 × 12,5 cm.

Do tego nowoczesnego spotu najbardziej pasuje otoczenie utrzymane w takim samym stylu. Dobrze prezentuje się w surowo urządzonych wnętrzach ze sprzętami i meblami o metalowych elementach.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 215x215 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania