Spot Mono Long – uniwersalne źródło światła do różnych wnętrz

Spot Mono Long ma niezobowiązujący design, który najlepiej sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym. Będzie idealny do pokoju młodzieżowego, kuchni, sypialni, przedpokoju. Nadaje się również do biura, będzie pasować do współczesnego wystroju i sprzętów. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że spot Mono Long łatwo dopasować do różnych pomieszczeń. Można zestawiać go z podobnym w stylu oświetleniem, lampami stołowymi lub podłogowymi.

Spot Mono Long zrobiony jest z metalu i tworzywa sztucznego. Ma okrągłą podsufitkę, proste ramię, które zwieńczone jest kloszem w kształcie walca. Lampa nie ma ozdób, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasować ją do wystroju. Źródłem światła jest jedna żarówka o gwincie GU10. Nie ma jej w komplecie z lampą, trzeba dobrać ją osobno. Można dokupić żarówkę LED, która jest bardziej wytrzymała. Kolor lampy – biały. Jej wymiary wynoszą: 7 × 31 cm.

Ten biały spot pasuje do mebli drewnianych o prostych kształtach, w nowoczesnym stylu i tych z elementami z metalu. Ze względu na kolorystykę można stosować go prawie wszędzie.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania