Spot Mono Long biały – nowoczesne oświetlenie do mieszkania i biura

Nowoczesny spot Mono Long biały to praktyczne oświetlenie o niezobowiązującym, prostym designie. Kolor lampy łatwo dopasować do każdego wnętrza. Idealnym miejscem dla spotu jest pokój młodzieżowy, kuchnia, przedpokój, sypialnia, gabinet biuro. Idealnie wpasuje się w stylistykę modnych wnętrz, gdzie stawia się na proste, funkcjonalne rozwiązania. Dobrze komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i minimalistycznym. Można zestawić go z innymi lampami z tej samej kolekcji.

Spot Mono Long biały zrobiony jest z metalu i tworzywa sztucznego. To prosty model, który ma okrągłą, niewielką podsufitkę, długie ramię i klosz w kształcie tuby. Nie posiada ozdób i to właśnie jest jego atut, ponieważ jest dzięki temu jeszcze bardziej uniwersalny. Spot Mono Long idealnie współpracuje z żarówkami LED, potrzebna będzie jedna GU10. Kolor – biały. Wymiary to: 7 × 41 cm.

Ten estetyczny, biały spot świetnie wygląda w nowoczesnych wystrojach w różnych kolorach, świetnie będzie prezentować się na ciemnym tle. Dobrze współgra z meblami z drewna, białymi i z elementami z metalu.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania