Spot Mono Long 4 × 21 × 42 cm – praktyczne i nowoczesne źródło oświetlenia do pokoju

Dwupłomienny spot Mono Long 4 × 21 × 42 cm to idealna lampa do pokoju młodzieżowego, sypialni, kuchni, gabinetu, pomieszczeń biurowych. Ma prosty design i kolorystykę, którą można dopasować niemal wszędzie. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach umeblowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Jeżeli szukasz oświetlenia, które jest przede wszystkim praktyczne i łatwo dopasować je do współczesnego wnętrza, spot Mono Long będzie bardzo dobrym wyborem.

Spot Mono Long 4 × 21 × 42 cm zrobiony jest z metalu i tworzywa sztucznego. Do podsufitki o prostokątnym kształcie przymocowane są dwa różnej długości ramiona, zakończone kloszami w kształcie tuby. Źródło oświetlenia to żarówki o gwincie GU10. Do lampy pasują energooszczędne żarówki LED. Kolorem lampy jest biel. Wymiary wynoszą: 4 × 21 × 42 cm.

Ten nowoczesny spot pasuje do różnego rodzaju mebli, drewnianych i z elementami z metalu. Można dobrać do niego inne lampy z tej kolekcji, np. stołową i stworzyć wspaniałą aranżację.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 42 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania