Spot Mono Long 7 × 41 cm – do nowoczesnego pokoju i biura

Prosty, uniwersalny spot Mono Long 7 × 41 cm doskonale prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i minimalistycznym. Nie dominuje nad całym pomieszczeniem, jest praktyczny, funkcjonalny i stonowany. W domu możesz zainstalować go w kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowym. Sprawdzi się również w niewielkim biurze, ponieważ pasuje do takiej estetyki. Kolorystycznie spot Mono Long może wisieć w pomieszczeniu urządzonym w kolorze białym, pastelach, nasyconych barwach, szarościach, graficie.

Spot Mono Long 7 × 41 cm został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Ma jeden klosz w kształcie walca, umieszczony na długim, prostym ramieniu. Spot jest prosty i bez ozdób. Źródłem światła jest tu jedna żarówka o gwincie GU10. Najlepiej dobrać do niego energooszczędną żarówkę LED. Kolor – czarny, wymiary wynoszą: 7 × 41 cm.

To proste oświetlenie będzie idealne do nowoczesnych mebli drewnianych lub z elementami metalowymi. Można też dobrać podobną w stylu lampę stołową albo podłogową.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania