Spot Mono Surface – estetyczne i nowoczesne oświetlenie

Elegancki i bardzo nowoczesny spot Mono Surface charakteryzuje się dość prostym designem, niepozbawionym jednak subtelnej ozdoby w postaci złotego koloru. Będzie idealny do sypialni, kuchni, korytarza, gabinetu, pokoju młodzieżowego, biura, sklepu. Ładnie komponuje się niemal ze wszystkimi kolorami, łatwo więc będzie go dopasować do wystroju. Dobrze wygląda w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych. Chociaż jest raczej awangardowym modelem oświetlenia, może zostać zamontowany również w przytulnym pokoiku, w którym chętnie wypoczywasz.

Spot Mono Surface jest zrobiony ze stali i tworzywa sztucznego. Ma proste ramię i klosz w kształcie cylindra, który w środku jest pomalowany na złoto, co sprawia, że nabiera przyjemnego dla oka charakteru. W spocie przewidziano możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek LED. Gwint żarówki to GU10. Spot Mono Surface jest w kolorach białym i złotym. Wymiary to: 12,5 × 29 cm.

Pasuje do monochromatycznych, jasnych wnętrz w minimalistycznym stylu, białych nowoczesnych mebli, drewna i kamienia. Jest dość uniwersalny, więc odnajdzie się także w innych wystrojach.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania