Spot Mono Surface – elegancka forma nowoczesności

Estetyczny spot Mono Surface ma nowoczesny design, który sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i publicznych. Może być zainstalowany w sypialni, salonie, kuchni, pokoju młodzieżowym, restauracji, biurze, sklepach. Łatwo dopasować go do wystroju, dzięki uniwersalnej kolorystyce. Spot Mono Surface najlepiej sprawdza się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych. Pomimo awangardowego designu, w pomieszczeniu sprawia przytulne wrażenie.

Spot Mono Surface jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Na długim, prostym ramieniu znajduje się stylowy klosz w kształcie tuby. Jest on ozdobiony złotym kolorem w dolnej części, wewnątrz. Źródłem światła w spocie jest żarówka GU10. Istnieje możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek LED. Kolory to biały i złoty. Wymiary wynoszą: 12,5 × 39 cm.

Biały spot odnajdzie się wśród jasnych wnętrz, białych lub pastelowych. Można też na zasadzie kontrastu umieścić go we wnętrzu urządzonym w ciemnych kolorach – jak czarny, granat, grafit, brąz.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania