Spot Mono Surface 12,5 × 29 cm – elegancki minimalizm do niewielkich wnętrz

Efektowny spot Mono Surface 12,5 × 29 cm sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak sypialnia, kuchnia, pokój młodzieżowy, ale także biuro, sklep, kawiarnia i wiele innych, ponieważ pasuje do różnych wystrojów. Ten elegancki spot to idealne oświetlenie nad biurko w pokoju młodzieżowym lub pracowni. Jest prosty, funkcjonalny, trwały i efektowny, a do tego posiada ponadczasową kolorystykę, która sprawdza się wszędzie. Najlepiej komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi, minimalistycznymi, industrialnymi.

Spot Mono Surface 12,5 × 29 cm jest zrobiony ze stali i tworzywa sztucznego. Ma prosty, ale ciekawy design: długie ramię zwieńczone jest kloszem w kształcie walca. Mocny kolor całości jest złagodzony dzięki delikatnej złotej barwie wewnątrz klosza. Spot Mono Surface świeci dzięki jednej żarówce GU10, którą należy dobrać osobno – można wybierać również spośród żarówek energooszczędnych. Kolory spotu to czerń i złoto. Wymiary wynoszą: 12,5 × 29 cm.

Pasuje do mebli z elementami metalowymi i surowych wystrojów w stylu industrialnym i minimalistycznym. Sprawdzi się również w nowoczesnym barze z wystrojem z kamienia i metalu.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania