Spot Mono Surface 31 × 39 cm – ciekawa lampa do pokoju młodzieżowego

Nowoczesny spot Mono Surface 31 × 39 cm będzie się doskonale komponował z wnętrzami w takim właśnie stylu. Oprócz tego może być zainstalowany również w pomieszczeniu urządzonym w aranżacji minimalistycznej lub industrialnej. To oświetlenie, które na pewno przypadnie do gustu młodym osobom, ponieważ idealnie komponuje się z nowoczesnymi meblami, sprzętem i lubianą przez nastolatków kolorystyką. Poza tym spot Mono Surface sprawdzi się również w kuchni, sypialni, salonie, biurze, sklepie.

Metal i tworzywo sztuczne to materiały, z których został wykonany spot Mono Surface 31 × 39 cm. To oświetlenie dwupłomienne, posiada dwa klosze – tuby umieszczone na metalowych ramionach. Do spotu potrzebne będą dwie żarówki GU10 – warto wybrać energooszczędne żarówki LED. Kolory spotu to czarny i złoty (środek kloszy). Wymiary wynoszą: 31 × 39 cm.

Ten prosty, funkcjonalny, czarny spot jest idealny do niewielkiego pokoju, urządzonego w nowoczesny sposób. Pasuje do mebli z metalowymi elementami i zdecydowanej kolorystyki.

Wymiary
Szerokość 31 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania