Spot RING 4 × GU10 – nowoczesne rozwiązanie, którego potrzebuje Twój dom

Potrzebujesz sposobu na dokładne oświetlenie pomieszczenia? Postaw na element, który zadba o odpowiednią jasność oraz estetykę wnętrza! Dostępny w ofercie spot RING cechuje się wysoką jakością wykonania, a przede wszystkim niezwykle przemyślaną konstrukcją, umożliwiającą pełen komfort użytkowania. Świetnie sprawdzi się w salonie, przedpokoju, biurze, a także wielu innych przestrzeniach, które potrzebują dobrej jakości oświetlenia. Swoim wyglądem nawiązuje do stylu industrialnego, nowoczesnego i loftowego.

Do wykonania lampy RING użyto wytrzymałej, malowanej proszkowo stali. Dobierz do niego żarówki GU10 o maksymalnej mocy 40 W i dowolnej barwie (brak źródeł światła w zestawie). Wymiary produktu to 16 × 6 × 80 cm. Posiada klasę szczelności IP20.

Postaw na element oświetlenia, który oferuje najwyższą jakość oraz niebanalny styl. Jego ogromną zaletą jest łatwość w montażu oraz zmiany żarówek, a także prosta budowa, która doskonale się prezentuje i jest prosta w utrzymaniu czystości. Spot RING 4 × GU10 to propozycja nie do odrzucenia!

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 16 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting