Spot Satelite - świetlista kula do każdego wnętrza

Cenisz sobie uniwersalne i ponadczasowe przedmioty, które nie tracą na swoim uroku przez lata? Jeśli tak, dobrym wyborem dla Ciebie będzie prosty i elegancki spot Satelite w kształcie świetlistej kuli. Elegancki biały spot sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego aranżacji. Nawet jeśli zdecydujesz się na zmianę wystroju, spot z kulistym kloszem i tak będzie do niego pasował. Elegancka lampa może zostać zamontowana w salonie, sypialni lub pokoju dziennym.

Klasyczny spot wykonany został z metalu w kolorze chrom i posiada szklany klosz w kształcie kuli o szerokości 23 cm. Całkowita wysokość spotu wynosi 22 cm. Niewielki rozmiar sprawia, że sprawdzi się on również w niezbyt obszernych pomieszczeniach. W tych większych możesz zastosować kompozycje z kilku jednakowych spotów Satelite.

Jednopłomienny spot posiada miejsce na wkręcenie żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy natężenia światła 15 W. Żarówkę dokupisz w sklepie Black Red White online w kategorii “źródła światła”.

Wymiary
Szerokość 23 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon