Spot Seppo – oryginalny sposób na oświetlenie wnętrza

Oświetlenie w stylu skandynawskim jest bardzo uniwersalne, jednak prosty design wcale nie oznacza monotonii i nudy. Projektanci lamp w tym stylu stawiają na geometryczne formy z lekkim designerskim twistem. Lampy tego typu są dalekie od przepychu i oszczędne w dekoracji – sprawdzają się za to świetnie w każdej nowoczesnej i minimalistycznej aranżacji.

Spot Seppo wyróżnia się wśród innych oryginalnym dziurkowanym kloszem. Czarny spot w środku pomalowano na złoto. Połączenie czerni i złota w mieszkaniu dodaje każdemu wnętrzu stylu i elegancji. Przez „podziurawiony” klosz sączy się jasne światło, które tworzy we wnętrzu klimatyczną, ciepłą atmosferę. Ta Designerska lampa dodaje wnętrzu dynamizmu i energii. Szczególnie dobrze wygląda na tle jasnych ścian, w mieszkaniu nieprzeładowanym dekoracją.

Czteropunktowy spot poza estetyczną pełni też praktyczną funkcję – oświetla cztery wybrane punkty w mieszkaniu. Każdy klosz ma średnicę 12 cm. Lampę możesz zainstalować w sypialni, salonie, choć sprawdzi się również np. w garderobie.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.67 kg
Do pobrania