Spot Svantje – funkcjonalność w skandynawskim stylu

Regulowanie światła pochodzącego z głównej lampy w Twoim pomieszczeniu – czy to nie byłoby wygodne? Ze spotem Svantje takie rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Zamontowane na drewnianej listwie dwa klosze możesz przekręcać w dowolnym kierunku tak, aby osiągnąć optymalny dla siebie efekt. I zmienić go, jeśli tylko najdzie Cię ochota!

Lampa sufitowa Svantje to nie tylko wyjątkowa wygoda użytkowania , ale również ponadczasowy, a przy tym charakterny desing. Spora listwa z dębowego drewna zabezpieczonego olejem utrzymująca dwa białe klosze, elegancko się prezentuje i może stanowić ozdobę wnętrza. Ciepły odcień dębu komponuje się z wieloma kolorami, dzięki czemu jest świetnym wyborem na długie lata. Prosta forma, neutralne barwy i naturalne materiały są odporne na szybkie trendy – spot Svantje dumnie rozświetli przestrzeń tak w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu.

Szukając idealnej lampy sufitowej nie musisz wybierać między praktycznym zastosowaniem a unikalnym designem - jedno i drugie znajdziesz w modelu Svantje.

Wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania