Spot Svenda – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Szukasz praktycznego oświetlenia dodatkowego? Uniwersalny spot Svenda pomoże Ci wyeksponować za pomocą światła szczególnie ważne miejsca w Twoim domu (np. galerię zdjęć czy półkę z pamiątkami). Doskonale sprawdzi się także w niewielkich i ciasnych zakamarkach, np. garderobie, spiżarni czy szafie wnękowej. Poręczny klips pozwala na przymocowanie spotu do blatu lub innej płaskiej powierzchni.

Połączenie wysokiej jakości materiałów: metalu oraz drewna sprawia, że spot Svenda prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie, a przy tym zachowuje bardzo minimalistyczny charakter. Spot posiada elementy z tworzywa sztucznego. Wewnątrz klosza znajduje się oprawa na jedną żarówkę dedykowaną (dobierzesz ją w kategorii “źródła światła”!).

W ofercie Black Red White online znajdziesz serię spotów i reflektorów Svenda w różnych rozmiarach i wykończeniach. Znajdź idealny spot dla siebie lub wybierz kilka, aby stworzyć stylową kompozycję świetlną w Twoim domu! Wszystkie spoty objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania